Dinsdag 16 mei is de schoolinspecteur op onze school geweest. Hij heeft aan meerdere groepen een bezoek gebracht, waar hij onder andere lessen beoordeeld heeft. Dat was overigens niet het enige; hij heeft met zowel leerlingen, leerkrachten, directie en ouders gesprekken gevoerd. En ook vele beleidsstukken doorgenomen.

Aan het einde van de schooldag heeft hij toen een voorlopig rapport opgesteld en wij kunnen met grote trots melden dat hij onze school met een GOED beoordeeld heeft!!! De fijne sfeer en veiligheid vielen hem zeer positief op.

We zijn ontzettend blij dat onze verwachting en van de ouders en kinderen, die elke schooldag met plezier en veel inzet werken en leren, nu ook wordt meegenomen in een fantastische beoordeling. Het officiële rapport volgt nog, maar we konden niet wachten dit prachtige nieuws met jullie allen te delen!