In de laatste weken van december deden onze leerlingen mee met de actie ‘Schoenmaatjes’. Een actie van Edukans, waarbij kinderen in Nederland een schoenendoos vullen met schoolspullen, toiletartikelen en speelgoed voor leeftijdsgenootjes in landen als Ghana Irak, Kenia en Oeganda.
Na de kerstvakantie kwamen de prachtig versierde dozen, goed gevuld terug naar school. Wat kwamen we hartverwarmende briefjes, knuffels maar ook praktische spullen tegen. Inmiddels zijn de dozen ingeladen en klaar voor transport. We zijn trots op de enthousiaste deelname van onze leerlingen en ouders. Dat verdient op zijn minst een duim omhoog! Samen maakten we van een simpele schoenendoos een onvergetelijk cadeau. In de loop van het jaar vernemen de leerlingen per e-mail waar de doos terecht is gekomen. We zijn benieuwd…